Haqqımızda

Direktorlar Şurasının sədri

Rafiq Vəli oğlu Şahverdiyev

Əlaqə nömrəsi: (+994) 12 404 1919

E-mail: Rafiq.Shahverdiyev@azersun.com

Direktorlar Şurasının üzvü

Sarvan Umudvar oğlu Mikayılov

Əlaqə nömrəsi: (+994) 12 493 49 49

E-mail: Sarvan.Mikayilov@asb.az

Direktorlar Şurasının üzvü

İlker Nüsrət oğlu Hepçorman

Əlaqə nömrəsi: (+994) 12 493 49 49

E-mail: Ilker.Hepcorman@asb.az

İdarə Heyətinin sədri

Orxan Oqtay oğlu Əfəndiyev

Əlaqə nömrəsi: (+99412) 404 13 03

E-mail: Orkhan.Afandiyev@aiic.az

İdarə Heyəti Sədrinin müavini

Afaq Nazim qızı Cəbrayılova 

Əlaqə nömrəsi: (+99412) 404 13 03

E-mail: Afaq.Cebrayilova@aiic.az

İdarə Heyəti Sədrinin müavini

Samir Rəhbər oğlu Məmmədov 

Əlaqə nömrəsi: (+99412) 404 13 03

E-mail: Samir.Mammadov@aiic.az

Təftiş Komissiyasının Sədri

Qalib Zakir oğlu Rəhimov

Əlaqə nömrəsi: (+99412) 404 13 03

E-mail: Galib.Rehimov@intersun.az

Təftiş Komissiyasının üzvü

Kəmalə Adil qızı Gözəlova

Əlaqə nömrəsi: (+99412) 404 13 03

E-mail: Kemale.Gozelova@azersun.com

Təftiş Komissiyasının üzvü

Anar İman oğlu  Hümbətov

Əlaqə nömrəsi: (+99412) 404 13 03

E-mail: Anar.humbetov@azersun.com

Baş mühasib

Pərviz Cavanşir oğlu Quliyev 

Əlaqə nömrəsi: (+99412) 404 13 03

E-mail: Parviz.Quliyev@aiic.az

Daxili audit xidmətinin rəhbəri

Şərif  Rafik oğlu İsmayılov

Əlaqə nömrəsi: (+99412) 404 13 03

E-mail: Serif.Ismayılov@aiic.az

Məsul aktuari

Elçin Nizami oğlu Əsədzadə

Əlaqə nömrəsi: (+99412) 404 13 03

E-mail: Elchin.Asadzada@aiic.az