Gəncə nümayəndəliyinin əlaqəli şəxsi
Elnur Zahid oğlu Abbasov
E-mail:mailto:Elnur.Abbasov@senayesigorta.az


Lənkəran nümayəndəliyinin əlaqəli şəxsi
Elxan İmanxan oğlu Abbasov
E-mail:mailto:Elxan.Abbasov@senayesigorta.az


Şəki nümayəndəliyinin əlaqəli şəxsi
Ramil Rauf oğlu Məmmədov
E-mail:Ramil.Mammedov@aiic.az

Mingəçevir nümayəndəliyinin əlaqəli şəxsi
Elməddin Namiq oğlu Nağıyev
E-mail:Elmeddin.Nagiyev@aiic.az

Şamaxı nümayəndəliyinin əlaqəli şəxsi
Daşqın Cəbrayıl oğlu İsrayılov
E-mail:mailto:Dasqin.Israfilov@aiic.az

Sumqayıt nümayəndəliyinin əlaqəli şəxsi
Rövşən Qədirşah oğlu Soltanov
E-mail:Rovsan.Soltanov@aiic.az

Xaçmaz nümayəndəliyinin əlaqəli şəxsi
Ağadadaş Hüseynağa oğlu Məmmədov
E-mail:mailto:Agadadas.Memmedov@aiic.az