Gəncə nümayəndəliyinin müdiri
Elnur Zahid oğlu Abbasov
E-mail:Elnur.Abbasov@aiic.az


Xaçmaz nümayəndəliyinin müdiri vəzifəsini müvəqqəti icra edən
Ağadadaş Hüseynağa oğlu Məmmədov
E-mail:Agadadas.Memmedov@aiic.az


Lənkəran nümayəndəliyinin müdiri
Elxan İmanxan oğlu Abbasov
E-mail:Elxan.Abbasov@aiic.az


Sumqayıt nümayəndəliyinin müdiri vəzifəsini müvəqqəti icra edən
Cəlal Ağanəcəf oğlu İsmayılov
E-mail:Celal.Ismayilov@aiic.az


Şamaxı nümayəndəliyinin müdiri vəzifəsini müvəqqəti icra edən
Valeh Nazim oğlu Vahidov
E-mail:Valeh.Vahidov@aiic.az


Şəki nümayəndəliyinin müdiri vəzifəsini müvəqqəti icra edən
Ramil Rauf oğlu Məmmədov
E-mail:Ramil.Mammedov@aiic.az


Yevlax nümayəndəliyinin müdiri vəzifəsini müvəqqəti icra edən
Qalib Cəfər oğlu Qurbanov
E-mail:Qalib.Qurbanov@aiic.az