Direktorlar Şurasının sədri
Uğur İbrahim Selçuk oğlu Çağlar 
Əlaqə nömrəsi: (+99412) 404 13 03
E-mail: Ugur.Caglar@aiic.az

Direktorlar Şurasının üzvü
Sarvan Umudvar oğlu Mikayılov 
Əlaqə nömrəsi: (+99412) 404 13 03
E-mail: Sarvan.Mikayilov@asb.az

Direktorlar Şurasının üzvü
İlker Nüsrət oğlu Hepçorman
Əlaqə nömrəsi: (+99412) 404 13 03
E-mail: Ilker.Hepcorman@asb.az

 

İdarə Heyətinin sədri
Kamran Hacıqulu oğlu Babayev 
Əlaqə nömrəsi: (+99412) 404 13 03
E-mail: Kamran.Babayev@aiic.az

Anderaytinq vəTəkrarsığorta Departamentinin direktoru/ İdarə Heyətinin üzvü
Samir Rəhbər oğlu Məmmədov 
Əlaqə nömrəsi: (+99412) 404 13 03
E-mail: Samir.Mammadov@aiic.az

Müştəri Xidmətləri şöbəsinin Müdiri/ İdarə Heyətinin üzvü
Afaq Nazim qızı Cəbrayılova 
Əlaqə nömrəsi: (+99412) 404 13 03
E-mail: Afaq.Cebrayilova@aiic.az

 

Təftiş Komissiyasının sədri
Rəşad Adil oğlu Abudzadə 
Əlaqə nömrəsi: (+99412) 404 13 03
E-mail: Resad.Abuzade@intersun.az

Təftiş Komissiyasının üzvü
Həsən Namiq oğlu Babayev
Əlaqə nömrəsi: (+99412) 404 13 03
E-mail: Hesen.Babayev@azersun.com

Təftiş Komissiyasının üzvü
Kəmalə Adil qızı Gözəlova
Əlaqə nömrəsi: (+99412) 404 13 03
E-mail: Kemale.Gozelova@azersun.com

               

Daxili Audit xidmətinin Rəhbəri 

Kənan Əliurvət oğlu Qəniyev

Əlaqə nömrəsi: (+99412) 404 13 03

E-mail: Kanan.Qaniyev@aiic.az

 

Baş mühasib

Gülmira Cavanşir qızı Guliyeva

Əlaqə nömrəsi: (+99412) 404 13 03

 
E-mail: Gulmira.Guliyeva@aiic.az

 

Məsul Aktuari 
Sənan Xaləddin oğlu Xalıqlı
Əlaqə nömrəsi: (+99412) 404 13 03
E-mail: Senan.Xaliqli@aiic.az