Direktorlar şürası

Direktorlar Şurasının sədri
Cemal Mustafa oğlu Melanlıoğlu
Əlaqə nömrəsi: (+994 12) 496 68 89
E-mail:Cemal.Melanlioglu@intersun.az


Direktorlar Şurasının üzvü
Sarvan Umudvar oğlu Mikayılov
Əlaqə nömrəsi: (+994 12) 496 68 82
E-mail:Sarvan.Mikayilov@asb.az


Direktorlar Şurasının üzvü
Ilker Nusret oğlu Hepçorman
Əlaqə nömrəsi: (+994 12) 493 49 49
E-mail:Ilker.Hepcorman@asb.az

 

 

Təftiş komissiyası

Təftiş komissiyasının sədri
Qalib Zakir oğlu Rəhimov
Əlaqə nömrəsi: (+994 12) 496 60 01
E-mail:Galib.Rehimov@intersun.az


Təftiş komissiyasının üzvü
Həsən Camal oğlu Quliyev
Əlaqə nömrəsi: (+994 12) 565 06 34
E-mail:Hesen.Quliyev@senayesigorta.az


Təftiş komissiyasının müstəqil üzvü
Kəmalə Adil qızı Gözəlova
Əlaqə nömrəsi: (+994 12) 496 60 01
E-mail:Kemale.Gozelova@intersun.az

 

 

İdarə Heyəti

İdarə Heyətinin sədri
Uğur İbrahim Selçuk oğlu Çağlar
Əlaqə nömrəsi: (+994 12) 404 13 03
E-mail:Ugur.Caglar@aiic.az


İdarə Heyəti sədrinin sığorta məsələləri üzrə müavini
Kamran Hacıqulu oğlu Babayev
Əlaqə nömrəsi: (+994 12) 404 13 03
E-mail:Kamran.Babayev@aiic.az


İdarə Heyətinin üzvü / Anderraytinq və Təkrarsığorta Departamentinin direktoru
Samir Rəhbər oğlu Məmmədov
Əlaqə nömrəsi: (+994 12) 404 13 03
E-mail:samir.mammadov@aiic.az


Baş Muhasib

Gülmira Cavanşir qızı Quliyeva
Əlaqə nömrəsi: (+994 12) 404 13 03
E-mail:Gulmira.Quliyeva@aiic.az


Aktuari

Sənan Xaləddin oğlu Xalıqlı
Əlaqə nömrəsi: (+994 12) 404 13 03
E-mail:senan.xaliqli@aiic.az

 

Daxili Audit Xidməti

Daxili Audit Xidmətinin Rəhbəri
Kənan Əlürvət oğlu Qəniyev
Əlaqə nömrəsi: (+994 12) 404 13 03
E-mail:kanan.qaniyev@aiic.az


Departament direktorları

Biznesin İnkişafı və Satış Departamentinin direktoru
Serhat Hayrettin oğlu Polat
Əlaqə nömrəsi: (+994 12) 404 13 03
E-mail:Serhat.Polat@aiic.az


Sığorta Hadisələrinin Araşdırılması Departamentinin direktoru
Fuad Rafael oğlu Nəbiyev
Əlaqə nömrəsi: (+994 12) 404 13 03
E-mail:Fuad.Nabiyev@aiic.az


Tibbi Sığorta Departamentinin direktoru
Dilarə Rasim qızı Məmmədova
Əlaqə nömrəsi: (+994 12) 404 13 03
E-mail:Dilare.Memmedova@aiic.az

 

Şöbə müdirləri

İnsan Resursları və İnzibati İşlər Şöbəsinin müdiri
Emil Əliağa oğlu Ağarzayev
Əlaqə nömrəsi: (+994 12) 404 13 03
E-mail:emil.agarzayev@aiic.az

Hüquq və Komplayns Şöbəsinin müdiri
Tapdıq Seyran oğlu Həsənov
Əlaqə nömrəsi: (+994 12) 404 13 03
E-mail:Tapdig.Hasanov@aiic.az

Müştəri Xidmətləri Şöbəsinin müdiri
Afaq Nazim qızı Cəbrayılova
Əlaqə nömrəsi: (+994 12) 404 13 03
E-mail:Afaq.Cebrayilova@aiic.az